KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturer 8641162
nr 864 1162
Skulpturer
4 delar, Kina, höjd: 9-22
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 9 december 2013
kl 20:26:12
6/12 19:54:26
150 kr
9/12 17:42:26